KOMUNIKAT

Drodzy klienci w związku z Pandemią Covid 19 informujemy że jesteśmy do państwa dyspozycji z zachowaniem
wszelkich środków bezpieczeństwa . Przyjeżdżamy na pomiar oraz montaż uzbrojeni w maski oraz środki dezynfekujące.

W związku zaistniałą sytuacją proponujemy rabat na wszystkie rolety 25%.

Okna aluminiowe

Długie lata praktyki, zdobywania doświadczenia i nauki pokonywania wszelkich przeciwności, jakie stają na drodze do realizacji planów - Okna Rolety Sp. z o.o. we współpracy z firmą Aluproject łączy nowoczesne podejście do produkcji i sprzedaży okien aluminiowych z perfekcyjnym wykonaniem wypracowanym przez długi okres czasu. 

Mamy świadomość zmieniających się wymagań i oczekiwań klienta oraz trendów, którym staramy się dotrzymać kroku, aby nic nie umknęło naszej uwadze.

Jesteśmy ekspertami, producentami i sprzedawcami aluminiowych okien, drzwi i konstrukcji wewnętrznych. Zindywidualizowana oferta daje nam szereg możliwości tworzenia i realizacji projektów konkretnie pod oczekiwania danego klienta.

Zrezygnowaliśmy z masowej produkcji okien aluminiowych, która nieodpowiednio zaplanowana i zorganizowana często sprowadza się do tworzenia pod kątem ilości, pomijając tak ważną i cenioną w dzisiejszych czasach jakość.

Koncentrujemy się na tym, co mówi do nas klient, słuchamy, doradzamy, a następnie działamy - skutecznie, efektywnie i bezkompromisowo.

 tm 62 hi okna 01 okna aluminioweTM 62 HI okna aluminiowe

tm 74 hi okna 02 okna aluminioweokna aluminiowe

OKNA ROLETY

OKNA ROLETY Sp. z o.o

rolety  +48 792 650 600
okna rolety  +48 530 353 453

rolety wewnętrzne 
Pasaż Królewiecki
ul. Warmińska 20
54-100 Wrocław
lokal numer 16

ZAMÓW POMIAR

construction workerWystarczy wypełnić prosty formularz kontaktowy. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państem i uzgodni dogodny dla obu stron termin.

ZAMÓW POMIAR

okna drewnianeWystarczy wypełnić prosty formularz kontaktowy. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państem i uzgodni dogodny dla obu stron termin.

 

 

NASI PARTNERZY

royal.pngwolski.jpg

NASI PARTNERZY

royal.pngwolski.jpg